Deprecated: The behavior of unparenthesized expressions containing both '.' and '+'/'-' will change in PHP 8: '+'/'-' will take a higher precedence in /home/ivanzhyt/domains/ivanzhytnyk.com/public_html/plugins/system/t3/includes/lessphp/less/less.php on line 5085

Deprecated: The behavior of unparenthesized expressions containing both '.' and '+'/'-' will change in PHP 8: '+'/'-' will take a higher precedence in /home/ivanzhyt/domains/ivanzhytnyk.com/public_html/plugins/system/t3/includes/lessphp/less/less.php on line 7787

Рашисти продовжують завдавати пошкоджень об‘єктам цивільної інфраструктури громадам СУМЩИНИ…

24 грудня 2022 року 87 ударів наніс ворог по прикордонню Сумськоъ областы…

Про це повыдомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЪ ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21:30 24 грудня 2022

87 ударів наніс ворог по прикордонню Сумщини.

Білопільську громаду росіяни обстріляли з мінометів, 6 прильотів.

Середино-Будська громада: 2 ворожі міни розірвалися на прикордонні. Також противник застосовував стрілецьку зброю.

По Ворожбянській громаді росіяни вели вогонь з артилерії. Було 15 прильотів. Пошкоджень зазнали лінії електропередач. Суттєво пошкоджений об'єкт цивільної інфраструктури.

Новослобідська громада: росіяни ударили з артилерії, 14 прильотів. Суттєвих пошкоджень зазнав об‘єкт цивільної інфраструктури.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 10:00 25 грудня 2022

Після 1-ї години ночі росіяни із мінометів обстріляли Середино-Будську громаду. Було 4 прильоти.

Решта частина ночі на Сумщині була без обстрілів.

Віримо в наших захисників і захисниць!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9531-rashisti-skinuli-vibukhivku-z-kvadrokoptera-na-teritoriyu-sumshchini

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.