Рашисти скинули вибухівку з квадрокоптера на територію СУМЩИНИ…

Про те, що росіяни скинули вибухівку з квадрокоптера, повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ. голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 22:00 23 грудня 2022

Ворог наніс 45 ударів по Краснопільській та Есманьській громадах.

А саме:

Краснопільська громада: 7 ворожих мін розірвалися на прикордонні. А згодом росіяни скинули вибухівку з квадрокоптера.

Есманьська громада: по прикордонним селам противник вів артилерійський вогонь. Було 20 прильотів. Крім того - 12 кулеметних та 5 черг зі стрілецької зброї було в бік нашої території. Від вибухів снарядів постраждав сільський фап: там вилетіли всі шибки, пошкоджений дах.

Ніч на Сумщині була тихою. 09:30 24 грудня 2022

Дякую нашим захисникам та захисницям!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9528-teroborona-sumshchyny-znyshchyla-rosiisku-dyversiino-rozviduvalnu-hrupu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.