АНДРІЙ ШПАК, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

Сумське ВПУ будівництва та автотранспорту повідомило:

«На жаль, війна триває та приносить нові імена, що пішли у вічність...

22 грудня під Бахмутом від прямого влучання в танк загинув наш випусник Андрій Шпак, який навчався на професію "Кухар" і отримав диплом із відзнакою.

Зі спогадів майстра Аліни Глуховець:

«Після навчання Андрій твердо вирішив йти до лав Збройних сил України, відслужив, потім працював, жив... А 10 листопада цього року написав мені, що йде служити, і написав зі знаком оклику! Я побажала йому, щоб ангел-охоронець його оберігав, але... Про таких, як Андрій, хочеться з впевненістю сказати, що це була людина з великої літери: добрий, співчутливий, доброзичливий, чемний, справедливий, завжди з посмішкою, він дуже любив життя і свою велику родину, а вона ним пишалася так, як і я. Світла пам'ять».

Висловлюємо впівчуття рідним і близьким».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9516-oleh-buhayenko-molodshyi-serzhant-heroi-z-ukrayiny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.