Рашисти нанесли 54 удари по громадах СУМЩИНИ: пошкоджені приватний будинок, сільський Будинок культури та магазин…

54 удари наніс ворог по прикордонню протягом дня…

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21:15 22 грудня 2022

54 удари наніс ворог по прикордонню протягом дня. Під обстрілами були Білопільська, Хотінська та Зноб-Новгородська громади.

Білопільську громаду росіяни обстріляли 4 рази із мінометів. Загалом 37 мін розірвалися на прикордонні. Пошкоджений приватний будинок, сільський Будинок культури та магазин.

По Хотінській громаді з території росії ворог ударив із артилерії, 12 прильотів.

Зноб-Новгородська громада: із мінометів армійці рф обстріляли прикордонне село. Було 5 прильотів.

Люди у всіх випадках не постраждали.

Віримо в наших захисників і захисниць».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9518-rosiyani-prodovzhuyut-voyuvati-z-nashimi-ditmi-ta-nishchiti-tsivilnu-infrastrukturu-sumshchini

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.