Погода на СУМЩИНІ 22 та 23 грудня 2022 року: очікуються невеликі опади у вигляді мокрого снігу, дощу та відлига…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9515-pohoda-na-sumshchyni-z-19-po-21-hrudnia-2022-roku-minusy-pereidut-na-pliusy

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», до кінця робочого тижня погоду на Сумщині визначатиме теплий сектор циклону над Скандинавією. Очікується невеликі опади у вигляді мокрого снігу, дощу та відлига.

22 грудня 2022 року буде хмарно з проясненнями, місцями невеликі опади (мокрий сніг та дощ), місцями туман, місцями ожеледь, на дорогах ожеледиця Вітер південно-західний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря протягом доби складатиме -3..+2°.

23 грудня 2022 року: хмарно, невеликі опади (дощ та мокрий сніг ), місцями ожеледь, туман, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер південно-західний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря вночі складатиме -3..+2°, вдень -1..+4°.

Світлина АЛЛИ ПРИРОДНЬОЇ.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.