На СУМЩИНІ планується ввести знову графіки +4/-2

Від 00.00 21 грудня 2022 року по місту Суми та СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ планується введення графіків погодинних відключень (ГПВ) в режимі +4/-2 години.

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) повідомляв, що за розпорядженням «Укренерго» в області введені аварійні відключення

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9508-na-sumshchyni-za-rozporiadzhenniam-ukrenerho-vvedeni-avariini-vidkliuchennia

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.