ОЛЕГ БУГАЄНКО, молодший сержант, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

Молодший сержант ОЛЕГ БУГАЄНКО загинув від отриманих травм у ДТП 15 грудня 2022 року.

Він був водієм автомобільного відділення взводу матеріального забезпечення.

У січні наступного року він мав відзначити 50-річчя.

У вівторок, 20 грудня, о 12:10 воїна відспівають у Свято-Воскресенському кафедральному соборі, а о 13:00 поховають на Баранівському кладовищі.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9498-yevhen-podkovka-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.