Рашисти завдали 79 ударів по громадах СУМЩИНИ та скинули 2 вибухівки з безпілотника…

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21:00 16 грудня 2022

79 ударів росіяни завдали по прикордонню Сумщини. Під обстрілами були Білопільська, Есманська, Миколаївська, Середино-Будська та Хотінська громади.

Середино-Будська громада: ворог чотири рази обстріляв цю громаду. 16 мін зірвалися на прикордонні та ще було 20 прильотів із гранатометів.

По Миколаївській прикордонній громаді росіяни били із артилерії. Було 4 прильоти.

Хотінська громада: ворог відкривав мінометний вогонь (31 прильот).

А також із безпілотника росіяни скинули 2 вибухівки.

Білопільська громада: 3 міни розірвалися на прикордонні.

По Есманьській громаді ворог ударив із мінометів. Було 3 прильоти. Обійшлося без жертв.

Ця ніч на Сумщині минула тихо, без обстрілів 17 грудня 2022 09:30

Віримо в наших захисників і захисниць!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9508-na-sumshchyni-za-rozporiadzhenniam-ukrenerho-vvedeni-avariini-vidkliuchennia

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.