Погода на СУМЩИНІ з 16 по 18 грудня 2022 року: очікуються опади у вигляді мокрого снігу та дощу, температура повітря підвищиться до відлиги…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9502-pohoda-na-sumshchyni-15-ta-16-hrudnia-2022-roku-mistsiamy-nevelyki-opady-na-dorohakh-ozheledytsia

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», в п'ятницю та на вихідних погода на Сумщині формуватиметься під впливом чергового циклону з південного-заходу. Очікуються опади у вигляді мокрого снігу та дощу , температура повітря підвищиться до відлиги.

16 грудня 2022 року буде хмарно, вночі без істотних опадів, туман , вдень мокрий сніг з дощем, місцями налипання мокрого снігу, місцями ожеледь на дорогах ожеледиця. Вітер вночі змінних напрямків сягатиме 3-8 м/с, південно-східний , 7-12 м/с. Температура повітря вночі складатиме -1..-6°, вдень -3..+2°.

17 грудня 2022 року: хмарно, опади (мокрий сніг, дощ), місцями туман, на дорогах ожеледиця. Вітер південний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря вночі складатиме -4..+1°, вдень -2..+3°.

18 грудня 2022 року очікується хмарно з проясненнями, вночі сніг, мокрий сніг, вдень без істотних опадів, на дорогах ожеледиця. Вітер північний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря вночі складатиме -2..-7°, вдень 0..-5°.

Світлина АЛЛИ ПРИРОДНЬОЇ.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.