Погода на СУМЩИНІ 15 та 16 грудня 2022 року: місцями невеликі опади, на дорогах ожеледиця...

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9497-pohoda-na-sumshchyni-z-12-po-14-hrudnia-2022-roku-mokryi-snih-ozheledytsia-znyzhennia-temperatury-povitria

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», до кінця робочого тижня на Сумщині збережеться нестійка погода, часом з опадами у вигляді снігу та коливаннями температури повітря.

15 грудня 2022 року буде хмарно з проясненнями, без істотних опадів, місцями на дорогах ожеледиця. Вітер північно-східний сягатиме 5-10 м/с. Температура повітря вночі складатиме -5..-10°, вдень 0..-5°.

16 грудня 2022 року: хмарно з проясненнями, місцями невеликі опади, на дорогах місцями ожеледиця. Температура повітря вночі складатиме 0..-5°, вдень 0..+5°.

Світлина АЛЛИ ПРИРОДНЬОЇ.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.