Рашисти з безпілотника скинули на СУМЩИНУ вибухівки…

На Хотінську громаду росіяни з безпілотника скинули дві вибухівки…

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21:00 13 грудня 2022

Протягом дня ворог обстріляв Есманьську, Білопільську та Хотінську громади. Противник завдав 28 ударів по прикордонню. А саме:

На Хотінську громаду росіяни з безпілотника скинули дві вибухівки.

По Білопільській громаді ворог вів мінометний обстріл. Було 8 прильотів.

Есманьська громада: по прикордонному селу армійці рф випустили 18 снарядів із САУ. Вибухи пошкодили приміщення пожежної частини та автомобіль в ній. Також постраждала будівля сільського клубу.

Ніч на Сумщині минула тихо. 14 грудня 2022 09:30

Дякую нашим захисникам та захисницям!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9499-rosiyani-prodovzhuyut-obstrilyuvati-sumshchinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.