На СУМЩИНІ збільшується кількість годин із електропостачанням…

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«Трохи додаткових роз'яснень щодо електроенергії.

Спільними зусиллями, за підтримки команди Офісу Президента вдалося збільшити кількість годин із електропостачанням.

Отже, до 8 ранку 14 грудня маємо графіки планових вимкнень в режимі +4/-2.

Але поки що вони діятимуть лише цієї ночі. Енергетики проводять налаштування мережі

Зараз спільно працюємо над тим, щоб була можливість застосувати графіки - 2/+4.

Для цього ми робимо усе від нас залежне, а енергетики іноді - неможливе.

Прошу кожного теж внести свій вклад у стабільне електрозабезпечення Сумщини: максимально зменшуйте споживання електроенергії коли вона є.

Використовуйте «економні» чи «енергозберігаючі» режими роботи електроприладів та побутової техніки, використовуйте виключно Led лампи та не вмикайте все це без особливої потреби.

Дякую за розуміння!

Разом - переможемо!»

ЧИТАТИ ТУТ: ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9489-21-richnyi-mykola-yurchenko-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayihnu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.