Росіяни продовжують обстрілювати СУМЩИНУ…

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 09:30 13 грудня 2022

Учора, 12 грудня, після 22 години росіяни із артилерії обстріляли Середино-Будську громаду. 11 снарядів розірвалися на нашій території. Обстріл пошкодив багатоквартирний житловий будинок та лінію електропередач. Решта ночі та ранок на Сумщині були спокійними.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21:00 12 грудня 2022

38 ударів по прикордонню здійснили російські війська протягом дня. Ворожі міни та снаряди розривалися на території трьох громад. А саме:

По Краснопільській громаді росіяни випустили 16 боєприпасів із реактивної системи залпового вогню «Град».

Великописарівську громаду з території росії обстріляли з гранатометів. Було 16 прильотів.

Середино-Будська громада: було два обстріли, під час яких прилетіло 6 мін. Пошкоджений приватний будинок та сарай.

Віримо в наших захисників і захисниць!

Дякуємо нашим захисникам і захисницям!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9496-sohodni-zranku-rashysty-obstriliuiut-terytoriiu-sumshchyny-2

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.