ЄВГЕН ПОДКОВКА, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

Подковка Євген Костянтинович народився 11 січня 1990 року в місті Шостка. Тут пройшли його дитячі роки, тут він закінчив школу-ліцей. Здібний, обдарований юнак захоплювався журналістикою, тому вступив до одного з найбільших і найвідоміших вишів країни – Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського.

Рідні та знайомі згадують Євгена як яскраву та багатогранну особистість. Він гаряче любив життя, цікавився багатьма речами, натхненно працював і досягав успіху.

Після здобуття вищої освіти молодий чоловік заочно закінчив музичну школу з гри на фортепіано та гітарі. На початку війни Євген написав пісню «Україна», яка була виставлена на Ютубі. Ще одним захопленням став спорт – боротьба та легка атлетика, а також швидкісна їзда на мотоциклі, автомобілі або велосипеді.

Після закінчення інституту Євген Костянтинович працював в одній зі столичних компаній ІТ фахівцем, а з 2017 року вирішив розпочати власну справу (консультації з питань інформації, комп’ютерного програмування).

Однією з заповітних мрій було створення міцної та великої родини.

«Він мріяв бути найкращим батьком і чоловіком», – згадують близькі. Євген дуже цінував родину, любив своїх батьків і піклувався про них. Все життя він був вірним сином – як своєї родини, так і матері-України.

Наприкінці березня Євген став на захист рідної землі. Квітень 2022 року приніс в родину чорну звістку – помер батько, який так пишався сином-військовим… 7 грудня не стало самого Євгена.

Схиляємо голови у пошані та скорботі перед пам’яттю нашого земляка.

Висловлюємо слова щирої вдячності та підтримки родині Воїна Світла…

Сьогодні, 12 грудня 2022 року, в Шостці прощалися із загиблим на війні Євгеном Подковкою.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9489-21-richnyi-mykola-yurchenko-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayihnu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.