Погода на СУМЩИНІ з 12 по 14 грудня 2022 року: мокрий сніг, ожеледиця, зниження температури повітря…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9491-pohoda-na-sumshchyni-z-10-po-12-hrudnia-2022-roku-opady

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», сьогодні, понеділок на Сумщині ще збережеться дощова, аномально тепла погода. В наступні дні в тилову частину циклону, який переміщуватиметься на північний схід надходитиме прохолодне повітря зі Скандинавії. Очікується зниження температури повітря до більш звичних, як для грудня показників та опади у вигляді дощу та снігу .

12 грудня 2022 року буде марно, дощ, вдень місцями значний. Вітер південно-східний сягатиме 7-12 м/с, вночі та в першій половині дня пориви 15-20 м/с . Температура повітря протягом доби складатиме +4..+9°.

13 грудня 2022 року: хмарно, вночі невеликий дощ з мокрим снігом , вдень сніг, мокрий сніг , місцями: налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний , сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря вночі складатиме -3..+2°, вдень -2..+3°.

14 грудня 2022 року буде хмарно, вночі сніг, мокрий сніг, місцями налипання мокрого снігу, вдень без істотних опадів, на дорогах ожеледиця. Температура повітря вночі складатиме -2..-7°, вдень 0..-5°.

Світлина ІВАНА ЖИТНИКА.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.