СЕРГІЙ ФЕДИНА, батько п'ятьох дітей, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

Селищний голова Недригайлова Костянтин Волков повідомив:

«Сум, біль, печаль, горе...

Ось що сьогодні я відчув почувши звістку про смерть нашого земляка Федини Сергія Миколайовича. Але це частинка того, що відчули рідні і близькі Сергія.

Нескінченна печаль і смуток за коханим чоловіком, батьком сином.

Не хватить всих слів, щоб виразити співчуття родині загиблого.

Це біль наша. Спільна.

Всієї країни. За кожного хто віддав свої життя за свободу нашої України.

Нехай Господь потішить, заспокоїть і дасть сил, пережити цю тяжку втрату.

Не важливо хто ти,чи який у тебе достаток, чи яке положення в суспільсті.

Важливо, що ти залишив після себе.

Сергій залишив п’ятеро чудових діточок, які я впевнений виростуть справжніми патріотами своєї країни, тому що це у них в крові, написав посадовець».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9493-ivan-holybin-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.