ІВАН ГОЛИБІН, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

КОНОТОПСЬКА МІСЬКА РАДА повідомила:

«У суботу, 10 грудня, в Соборі Різдва Пресвятої Богородиці відбудеться прощання із загиблим в російсько-українській війні стрільцем-снайпером військової частини А 1126 Іваном ГОЛИБІНИМ.

Час прощання: 12:00 год.

Військовослужбовець Іван Голибін загинув у бою на Луганщині 1 грудня 2022 року.

Вічна Пам'ять і Вічна Слава Герою!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9489-21-richnyi-mykola-yurchenko-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayihnu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.