21-річний МИКОЛА ЮРЧЕНКО, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

Зноб-Новгородська територіальна громада повідомила:

«Болюча звістка, яку неможливо усвідомити ні розумом, ні серцем, надійшла до Зноб-Новгородської територіальної громади. Мужньо виконуючи свою військову місію перед Українським народом, захищаючи державний суверенітет, територіальну цілісність і недоторканність України, загинув наш земляк, стрілець-санітар аеромобільних військ ЗСУ – МИКОЛА ОЛЕКСІЙОВИЧ ЮРЧЕНКО.

Народився Микола 16 травня 2001 року в селищі Зноб-Новгородське Шосткинського району Сумської області, де навчався в рідній Зноб-Новгородській школі, а професію отримав в ДПТНЗ «Зноб-Новгородській ПАЛ». На жаль, 02 грудня 2022 року його серце перестало битися в селищі Білогорівка Сєвєродонецького району Луганської області.

Це велика, неповторна втрата для всіх рідних, близьких, друзів та просто для тих, хто знав Миколу, як товариську, мудру, розсудливу людину щирої душі. Він був єдиним сином, якому назавжди залишиться 21 рік.

В цю гірку мить щиро поділяємо горе сім’ї загиблого та разом з Вами тужимо в глибокій скорботі.

Хай земля буде пухом. Вічна пам’ять герою!»

ДЕТАЛЬНО ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9486-28-richnyi-maksym-hubar-leitenant-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.