Погода на СУМЩИНІ з 6 по 8 грудня 2022 року: морозно, дещо сніжитиме…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9465-pohoda-na-sumshchyni-26-ta-27-lystopada-2022-roku-morozno

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», найближчими днями нічні морози на Сумщині дещо посиляться , але вже в кінці нового тижня очікується підвищення температури повітря та опади.

6 - 7 грудня 2022 року оікується мінлива хмарність, без опадів, місцями на дорогах ожеледиця. Вітер південно-східний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря вночі складе -6..-11°, вдень -1..-6°.

8 грудня 2022 року буде хмарно з проясненнями, невеликі опади (сніг, мокрий сніг), місцями на дорогах ожеледиця. Вітер південний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря вночі складатиме -3..-8°, вдень 0..-5°.

Світлина АЛЛИ ПРИРОДНЬОЇ.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.