СТАНІСЛАВ РЕВУЦЬКИЙ, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА повідомляє:

«У понеділок, 5 грудня, в Сумах прощатимуться з військовослужбовцем Станіславом Ревуцьким.

Він героїчно загинув 23 листопада під час виконання бойового завдання в Донецькій області.

Воїну було 46 років.

У понеділок, 5 грудня, о 12:10 загиблого бійця відспівають у храмі архістратига Божого Михаїла (вул. Санаторна, 1), а о 13:30 поховають на Алеї Слави Баранівського кладовища».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9473-mykola-ishchenko-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.