МИКОЛА ІЩЕНКО, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

У селі Зарічне Путивльскої громади прощалися з Миколою Іщенком.

Щирі співчуття рідним і близьким Героя в цю нелегку хвилину скорботи висловив заступник Путивльського міського голови Володимир Воронов, начальник третього відділу Конотопського РТЦК та СП Юрій Яцина.

Важко змиритися з незворотним горем. Розділяємо біль втрати, сумуємо разом з вами.

Побратим Олександр Кабаненко згадує, що Микола був завжди ввічливим і чуйним до оточуючих, допомагав товаришам по службі.

Світлий спомин про захисника України назавжди залишиться в наших серцях.

Вічна пам’ять і слава нашому Герою.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9472-andriy-poleshko-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.