АНДРІЙ ПОЛЕШКО, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

Сьогодні в неділю, 4 грудня 2022 року, у Сумах проведуть в останню путь захисника України Андрія Полешка. Він загинув під час перебування в полоні, в який потрапив під час бойових дій у Донецькій області.

У травні йому виповнилося 37 років.

Сьогодні в неділю, 4 грудня, о 12:00 Андрія Полешка відспівають у Свято-Вознесенському храмі (вул. Тополянська, 161), а о 13:30 поховають на Алеї Слави Баранівського кладовища.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9470-hryhoriy-hrudiy-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.