Рашисти продовжують обстрілювати територіальні громади СУМЩИНИ…

Рашисти продовжують обстрілювати територіальні громади СУМЩИНИ…

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9:30 4 грудня 2022

Після 00:00 по території Глухівської гомади росіяни відкривали вогонь з мінометів 120 мм калібру (8 «прильотів»).

А близько 01:20 по одному з сіл Зноб-Новгородської громади ворог використав стрілецьку зброю. Було 6 поодиноких пострілів. В обох випадках без жертв і руйнувань.

Решта ночі і ранок були без обстрілів.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21:00 3 грудня 2022

Протягом дня росіяни обстріляли Есманьську громаду. По одному з прикордонних сіл вдарили з мінометів 120 мм калібру. 4 міни розірвалися на нашій території. Внаслідок обстрілу пошкоджено майстерню одного з місцевих підприємств та лінії електропередач.

Віримо з наших захисників і захисниць!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9467-rosiiany-hatonuly-180-snariadamy-ta-minamy-po-hromadakh-sumshchyny

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.