Росіяни гатонули 180 снарядами та мінами по громадах СУМЩИНИ…

Росіяни гатонули 180 снарядами та мінами по громадах СУМЩИНИ…

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 22:30 1 грудня 2022

180 снарядів та мін протягом дня спрямували росіяни на наші території.

Під обстрілами були Шалигинська, Есманьська, Юнаківська, Зноб-Новгородська та Миропільська громади.

А саме:

По Шалигинській громаді ворог одночасно гатив із гранатомету (50 «приходів»), міномету (5 «приходів») та зі стрілецької зброї. Згодом росіяни випустили ще 46 мін 120 мм калібру по прикордонню та здійснили обстріл зі ствольної артилерії (4 «приходи»).Без постраждалих.

Есманьська громада: ворог застосував стрілецьку зброю в напрямку прикордонного села. А згодом обстріляв зі ствольної артилерії. Був 21 вибух. Без руйнувань.

По Юнаківській громаді росіяни застосували артилерію. На нашій території вибухнуло 17 снарядів з САУ 122 мм калібру. Виникла пожежа. На щастя, люди не постраждали.

Зноб-Новгородську громаду російські війська обстріляли із САУ (24 «прильоти»). Внаслідок обстрілу пошкоджене зерносховище, а також лінії електропередачі.

Миропільська громада: на прикордонні розірвалися 13 мін, випущених росіянами. Люди не постраждали.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 09:30 2 грудня 2022

Ніч та ранок в області були спокійними, без ворожих обстрілів.

Дякую нашим захисникам та захисницям!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9464-rashisti-misyatsyami-protyagom-2022-roku-bezupinno-gatyat-po-teritoriji-sumshchini-z-usikh-vidiv-ozbroennya-vivayuchi-mirnikh-zhitelyv-sered-nikh-ditej

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.