МАКСИМ ГУЗЕНКО, народний депутат УКРАЇНИ, в партнерстві з БФ «Надія 2015» вже передали 13 автомобіль для ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Зауважимо, що МАКСИМ ГУЗЕНКО є депутатом Верховної Ради України по РОМЕНСЬКОМУ мажоритарному виборчому окрузі № 161 від партії «Слуга народу».

До складу округу входять Буринщина, Липоводолинщина, Недригайлівщина, частина Конотопщини, Роменщина та місто Ромни.

«Чергова автівка відправляється хлопцям на передок. Загалом це вже 13-й автомобіль, придбаний в партнерстві з БФ «Надія 2015» для потреб Збройних Сил України. Сподіваюсь, що така допомога хоч трохи полегшить тяжкі будні наших захисників. Працюємо на перемогу України!» – написав на своїй сторінці в Фейсбуці МАКСИМ ГУЗЕНКО.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/ekonomika/8765-maksym-huzenko-narodnyi-deputat-urainy-spryiaie-remontu-dorohy-t-19-10-v-obizd-zruinovanoho-mostu-cherez-richku-seym-na-dorozi-r44-sumy-putyvl-hlukhiv

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.