Погода на СУМЩИНІ з 1 по 5 грудня 2022 року: морозно…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9455-pohoda-na-sumshchyni-z-28-po-30-lystopada-2022-roku-perevazhno-sukho-slabi-morozy

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», грудень на Сумщині розпочнеться сухою, морозною погодою, через вплив антициклону з північного-сходу. Сніговий покрив висотою 1-3 см зберігся лише на ппівнічному-заході області, на решті території відсутній.

1 грудня 2022 року: хмарно з проясненнями, без опадів, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер східний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря вночі складатиме -1..-6°, вдень -4..+1°.

2 - 3 грудня 2022 року очікується мінлива хмарність, без опадів. Вітер східний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря вночі складатиме -3..-8°, вдень 0..-5°.

4 - 5 грудня 2022 року буде мінлива хмарність, без опадів. Вітер східний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря вночі складатиме -3..-8°, вдень -1..-6°.

Світлина ІВАНА ЖИТНИКА.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.