Рашисти безупинно гатять по інфраструктурі, соціальних об’єктах, оселях жителів громад СУМЩИНИ

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9:00 30 листопада 2022

Близько 23:00 росіяни із мінометів обстріляли Миропільську громаду. Було 16 «прильотів» (120 мм калібру). Пошкоджене приватне домогосподарство. Там загорівся сінник.

І вже сьогодні зранку армійці обстріляли Краснопільську громаду. Там було 10 «прильотів» із САУ.

Також зі ствольної артилерії ворог вів вогонь по Білопільській громаді. На нашій території розірвалися 10 снарядів.

Наслідки ранкових обстрілів Краснопільської та Білопільської громад уточнюються.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21:30 29 листопада 2022

На прикордонні громади області ворог спрямував 150 мін, снарядів та іншої вибухівки. Зокрема:

Краснопільську громаду росіяни обстрілювали 6 разів протягом дня. Гатили по прикордонним селам із артилерії (загалом 66 «прильотів» зі 152 мм і 120 мм калібрів). А також із мінометів - 12 «прильотів». Внаслідок одного із обстрілів пошкоджено легковий автомобіль.

По Новослобідській громаді росіяни стріляли зі ствольної артилерії. Було загалом 29 «прильотів». Пошкодили 3 зерносклади, 2 трактори, 3 автомобілі, адмінбудівлю підприємства та лінії електропередач.

По Ворожбянській громаді з росії було 30 «прильотів» із артилерії (калібру 152 мм). Внаслідок обстрілу пошкоджено 10 приватних житлових будинків. А також електричні та газові мережі.

Дружбівську громаду росіяни обстріляли зі ствольної артилерії (13 «прильотів»). Пошкоджений об‘єкт критичної інфраструктури та електромережі.

У м. Дружба, с. Чуйківка та с. Дорошівка Дружбівської громади відсутнє електропостачання.

Дякую нашим захисникам та захисницям!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9461-na-sumshchyni-na-vorozhii-mini-pidirvavsia-kombain

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.