ВІТАЛІЙ ПЕТРЕНКО, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

ВІТАЛІЙ ПЕТРЕНКО загинув під час виконання бойового завдання в Донецькій області 22 листопада 2022 року. Життя захисника України обірвалося через 11 днів після його 48-річчя.

У середу, 30 листопада 2022 року, о 12:10 ВІТАЛІЯ ПЕТРЕНКА відспівають у Свято-Вознесенському храмі (вул. Тополянська, 161), що в Сумах, а о 13:30 поховають на Алеї Слави Баранівського кладовища.

Вічна пам'ять!

Вічна слава!

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9453-20-richnyi-bohdan-buslayev-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.