Рашисти продовжують обстрілювати територіальні громади СУМЩИНИ…

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 22:00 28 листопада 2022

Протягом дня росіяни випустили по прикордонню 129 мін, снарядів та іншої вибухівки. Обстріляні були Середино-Будська, Дружбівська, Шалигинська та Глухівська громади.

По Середино-Будській громаді ворог тричі здійснив мінометний обстріл. Було загалом 30 «прильотів». І ще 2 снаряди з артилерії розірвалися на нашій території. Після 16:00 по прикордонню зі сторони росії було 60 пострілів із гранатомету, а також автоматні та кулеметні черги. А згодом ще 5 «прильотів» зі ствольної артилерії. На щастя, у всіх випадках без руйнувань.

Ще 10 ворожих мін розірвалися між Середино-Будською і Дружбівською громадами. Теж без наслідків.

Шалигинська громада: було 2 «прильоти» зі ствольної артилерії по прикордонню. Без пошкоджень.

Глухівську громаду росіяни обстріляли зі ствольної артилерії (20 «прильотів»). Без руйнувань».

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 09:30 29 листопада 2022

Ніч та ранок в області були без ворожих обстрілів.

Дякую нашим захисникам та захисницям!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9454-rashisti-ne-spinyayutsya-obstrylyuvati-gromadi-sumshchini

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.