Погода на СУМЩИНІ з 28 по 30 листопада 2022 року: переважно сухо, слабі морози…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9451-pohoda-na-sumshchyni-26-ta-27-lystopada-2022-roku-opady

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», наступного тижня Сумщина перебуватиме під впливом антициклону. Очікується переважно суха, слабо морозна погода.

28 листопада 2022 року буде хмарно, невеликі опади, вночі та вранці місцями туман, на дорогах ожеледиця. Вітер східний сягатиме 5-10 м/с. Температура повітря протягом доби складатиме -2..+3°.

29 листопада 2022 року: хмарно, без істотних опадів, на дорогах ожеледиця. Вітер східний 7-12 м/с. Температура повітря вночі складатиме -1..-6°, вдень -3..+2°.

30 листопада 2022 року очікується хмарно з проясненнями, вночі без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер східний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря вночі складатиме -2..-7°, вдень 0..-5°.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.