Рашисти не спиняються обстрілювати громади СУМЩИНИ…

Про це повыдомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЪ ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 09:30 27 листопада 2022

Після 23:00 російські військові обстріляли із САУ околиці одного із прикордонних сіл Середино-Будської громади. Було 13 «прильотів». На щастя, обійшлося без жертв. Решта ночі та ранок на Сумщині були без обстрілів.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21:00 26 листопада 2022

Близько 16:30 російські військові обстріляли прикордонне село Білопільської громади. Ворог використав станковий гранатомет (АГС). 20 боєприпасів зірвалися на нашій території. На щастя, обійшлося без руйнувань.

Дякую нашим захисникам та захисницям!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9452-protiahom-vchorashnoho-dnia-na-sumshchyni-buly-74-pryloty-sohodnishnia-nich-bula-tykhoiu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.