Погода на СУМЩИНІ 26 та 27 листопада 2022 року: опади…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9447-pohoda-na-sumshchyni-z-23-po-25-lystopada-2022-roku-marno-ozhededytsia-na-dorohakh

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», на вихідних погода на Сумщині формуватиметься під впливом теплого атмосферного фронту. Очікуються дещо тепліша звичайної, як для цієї пори року погода з опадами у вигляді снігу, мокрого снігу та дощу. Місцями ожеледь, на дорогах ожеледиця.

26 листопада 2026 року: хмарно, вночі дощ зі снігом, місцями ожеледь, на дорогах ожеледиця, вдень невеликий дощ . Вітер східний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря протягом доби складатиме -1..+4°.

27 листопада 2022 року буде хмарно, сніг, мокрий сніг, дощ, місцями налипання мокрого снігу, місцями на дорогах ожеледиця. Вітер східний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря вночі складатиме 0..+5°, вдень +1..+6°.

Світлина ІВАНА ЖИТНИКА.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.