Погода на СУМЩИНІ з 23 по 25 листопада 2022 року: хмарно, ожедедиця на дорогах…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9440-pohoda-na-sumshchyni-22-ta-23-lystopada-2022-roku-na-dorohakh-ozheledytsia-ta-kolyvannia-temperatury-povitria

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», до кінця тижня на Сумщині переважно без істотних опадів та коливаннями температури повітря близько до відмітки в 0°.

23 листопада 2022 року буде хмарно з проясненнями, без істотних опадів, місцями на дорогах ожеледиця . Вітер західний сягатиме , 5-10 м/с. Температура повітря вночі складатиме 0..-5°, вдень -3..+2°.

24 листопада 2022 року: хмарно з проясненнями, без істотних опадів, місцями на дорогах ожеледиця. Вітер північно-східний сягатиме , 5-10 м/с. Температура повітря вночі складатиме -1..-6°, вдень +1..+6°.

25 листопада 2022 року буде хмарно, вночі без істотних опадів, вдень невеликий дощ. Вітер східний сягатиме 5-10 м/с. Температура повітря протягом доби складатиме +1..+6°.

Світлина ІВАНА ЖИТНИКА.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.