Рашисти гатили по громадах СУМЩИНИ із САУ, ствольної артилерії, кулеметів та стрілецької зброї…

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голо СУМСЬКОЇ ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21:30 22 листопада 2022

Протягом дня росіяни обстріляли Есманську, Глухівську, Путивльську, Зноб-Новгородську, Дружбівську та Шалигинську громади.

Есманьська громада: близько 11:00 росіяни відкрили по прикордонню автоматні черги. Без наслідків.

Глухівська громада: після 11:40 з території росії здійснили 3 кулеметні черги в напрямку одного з прикордонних сіл. Теж без наслідків.

По Шалигинській громаді ворог вдарив зі ствольної артилерії. Було 9 «прильотів». Без руйнувань.

Путивльська громада: близько 18:00 росіяни знову обстріляли прикордоння зі ствольної артилерії (15 «прильотів»). Без пошкоджень.

Зноб-Новгородська громада: близько 21:00 росіяни вдарили з САУ (6 «прильотів»). Попередньо, без руйнувань.

Дружбівську громаду ворог обстріляв теж із САУ. Загалом нарахували 20 «прильотів». Внаслідок обстрілу пошкоджено лінію електропостачання.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 09:30 23 листопада 2022

Ніч та ранок були без ворожих обстрілів.

Дякую нашим захисникам та захисницям!»

ЧИТАТИ Й ДИВИТИСЯ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/videos/9444-henshtab-voroh-mozhe-namahatysia-nastupaty-navit-na-chernihivshchynu-i-sumshchynu-video

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.