Рашисти наносять удари по цивільних об‘єктах СУМЩИНИ…

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«Ворог наніс удари по цивільних об‘єктах. Магазин, Будинок культури, пекарня розбиті після мінометного обстрілу з росії. 22 «прильоти» були по населеному пункту. Також пошкоджені електролінії та газогін. Ремонтні бригади усувають наслідки обстрілів.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21:30 20 листопада 2022

Сьогодні ворог обстріляв три прикордонні громади. А саме:

По Есманьській громаді росіяни вели артилерійський обстріл (7 «приходів»). Без руйнувань.

Білопільську громаду ворог обстріляв із мінометів. Було 22 «прильоти» по одному з прикордонних сіл. Як наслідок, пошкоджений будинок культури, пекарня, магазин, лінія електропередач та газогін.

По Шалигинській громаді російські військові випустили 24 міни. Без руйнувань.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 09:00 21 листопада 2022

Ніч та ранок були без ворожих обстрілів.

Дякую нашим захисникам та захисницям!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9426-nich-ta-ranok-na-sumshchynyi-buly-bez-vorozhykh-obstriliv-nmni-zh-raketni-udary-po-vsii-ukrayini-budte-oberezhnymy

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.