Погода на СУМЩИНІ 22 та 23 листопада 2022 року: на дорогах ожеледиця та коливання температури повітря…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9435-pohoda-na-sumshchyni-20-ta-21-lystopada-2022-roku-khmarno-mokryi-snih-ozheledytsia

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», погода на Сумщині формуватиметься під впливом чергового циклону. Очікуються опади (сніг, мокрий сніг та дощ ), місцями ожеледь, на дорогах ожеледиця та коливання температури повітря.

22 листопада 2022 року буде марно, вночі помірні опади (дощ, мокрий сніг ), місцями налипання мокрого снігу, ожеледь, вдень без істотних опадів, на дорогах ожеледиця. Вітер південно-західний сягатиме 7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с. Температура повітря вночі складатиме -3..+2°, вдень -1..+4°.

23 листопада 2022 року: хмарно, без істотних опадів, місцями на дорогах ожеледиця . Вітер західний сягатиме 5-10 м/с. Температура повітря вночі складатиме -1..-6°, вдень -2..+3°.

Світлина ІВАНА ЖИТНИКА.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.