Погода на СУМЩИНІ 20 та 21 листопада 2022 року: хмарно, мокрий сніг, ожеледиця…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9425-pohoda-na-sumshchyni-z-17-po-19-lystopada-2022-roku-pohirshennia-pohodnykh-umov-ta-vidchutne-znyzhennia-temperatury-povitria

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», циклон приніс негоду на Сумщину, в північній половині області сніг, в південній та по м.Суми льодяний дощ, ожеледь , на дорогах ожеледиця. Будьте уважні та обережні на дорогах!

Через серію активних циклонів з південного-заходу на Сумщині найближчими днями очікуються складні погодні умови.

20 листопада 2022 року буде хмарно, вночі без істотних опадів, місцями туман, вдень сніг, мокрий сніг, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця.. Вітер вночі північно-західний, вдень північно-східний сягатиме 7-12м/с. Температура повітря вночі складатиме -3..-8°, вдень -4..+1°.

21 листопада 2022 року: хмарно, вночі сніг, мокрий сніг , вдень невеликі опади, місцями налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця . Вітер північно-східний сягатиме 7-12м/с. Температура повітря вночі складатиме -4..+1°, вдень -1..+4°.

Світлина ІВАНА ЖИТНИКА.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.