СЕРГІЙ СВИНАРЬОВ, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

НИЖНЬОСИРОВАТСЬКА ГРОМАДА ПОВІДОМИЛА:

«18 листопада до рідного села назавжди повертається наш захисник – Свинарьов Сергій Олександрович Герой, який віддав своє молоде життя захищаючи мирне небо над Україною!

Прибуття кортежу з тілом загиблого очікується у селі Нижня Сироватка орієнтовно о 12.30. Просимо жителів громади вшанувати пам’ять загиблого Героя та провести його в останню путь створивши живий коридор пошани за маршрутом вулиця Сумська – пров. Першотравневий.

Прощальна церемонія відбудеться о 13.00 на центральному кладовищі села (вул. Першотравнева).

Висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким загиблого. Щиро поділяємо невимовний біль непоправної втрати за загиблим Героєм. Уклін батькам, які виховали справжнього патріота!

Пам'ятаємо, шануємо кожного, хто поклав своє життя за Україну, за її свободу та щасливе і мирне життя!

Серце загиблого воїна ЗСУ зупинилось. Але Герої не вмирають!»

ДЕТАЛЬНО ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9432-20-richnyi-roman-okhrimenko-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.