Росіяни майже безупинно гатять з різних видів зброї по громадах СУМЩИНИ…

Росіяни протягом минулого дня здійснили сім обстрілів прикордоння. При цьому використовували гранатомети, міномети, артилерію та «Гради»…

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 09:00 18 листопада 2022

Ще з вечора після 21.30 російські військові відкрили вогонь з артилерії по прикордонню Зноб-Новгородської громади. Було 9 «прильотів». За попередніми даними, без руйнувань. Решта ночі була без обстрілів.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21:00 17 листопада 2022

Росіяни протягом дня здійснили сім обстрілів прикордоння. При цьому використовували гранатомети, міномети, артилерію та «Гради».

Середино-Будська громада: на одне з прикордонних сіл ворог випустив 15 мін. Без руйнувань.

Зноб-Новгородська громада: зазнала обстрілів 4 рази. О 13 годині по прикордонню російські військові ударили із «Градів». 10 «прильотів» по одному із сіл і стільки ж по іншому.

Згодом майже одночасно були ще мінометний обстріл, артилерійський та із гранатомету. Загалом пролунало 11 вибухів на нашій території. Без наслідків.

Есманьська громада: майже о 17:00 росіяни обстріляли прикордонне село із артилерії (12 «прильотів»). За попередними даними, без руйнувань.

На даний момент жодних ударних угрупувань чи додаткового скупчення ворожих військ біля кордонів Сумщини немає!

Дякую нашим захисникам та захисницям!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9427-nad-konotopom-zbyto-vorozhyi-dron

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.