СЕРГІЙ ВОЛКОГОН, Герой з БУРИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

Солдат СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ ВОЛКОГОН загинув 16 листопада 2022 року неподалік населеного пункту Первомайське, що в Донецькій області.

16 квітня 2022 року СЕРГІЮ ВОЛКОГОНУ виповнилося 38 років…

Низько схиляємо голови, сумуючи разом із рідними та близькими.

Вічна слава Герою!

Про місце прощання і поховання Героя СЕРГІЯ ВОЛКОГОНА буде повідомлено пізніше, інформує Буринська міська рада.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9421-yuriy-mitin-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.