ЮРІЙ МІТІН, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

ГЛУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА ПОВІДОМЛЯЄ:

«Глухівська громада знову має важкі новини з-під Бахмуту: у бою загинув глухівчанин Юрій Олександрович Мітін (5.07.1985 -13.11.2022).

Побратими старшого солдата Юрія Мітіна кажуть, що він був втіленням надійності, витривалості і доброти. Мав золоті руки і золоте серце, тому став для хлопців стрілецького батальйону 58 окремої мотопіхотної бригади плечем, на яке можна було покластися.

У 37-річного Юрія Мітіна було у Глухові багато друзів, товаришів, знайомих. Він закінчив ЗОШ №2, місцеве училище, відслужив строкову службу. Заробив репутацію професійного і надійного майстра-будівельника, бо любив свою роботу і постійно розвивався.

Обожнював двох синочків і дружину, поважав маму.

Саме заради них і мусив змінити своє життя: Юрій прийняв рішення, що піде до лав української армії. Він просто не міг не допомагати іншим, не вважав за досягнення відсидітись за чужими спинами! «А хто повинен моїх дітей захищати?» - у цих словах була сила і батька, і лють українського воїна.

Юрій Мітін загинув у бою за кожного з нас. Пам’ятаймо це!

Бахмутський напрямок сьогодні є найгарячішою точкою фронту. Там окупанти, незважаючи на величезні втрати, продовжують виконувати злочинний наказ свого вождя взяти під контроль Бахмут.

Терористи рівняють з землею села і міста на Донеччині, поливають вогнем позиції наших захисників, але українські підрозділи показують надзвичайну силу духу і військову майстерність.

Вічна пам'ять гідному сину України Юрію Мітіну!

Розділяємо втрату з родиною героя, співчуваємо і плачемо разом з ними.

Віримо у ЗСУ, у перемогу України і стійкість кожного нашого солдата.

Про дату церемонії прощання буде повідомлено пізніше, як тільки тіло доставлять додому».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9414-oleh-yeromin-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.