Рашисти гатять із САУ та інших видів зброї по критичній інфраструктурі СУМЩИНИ…

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 09:00 15 листопада 2022

Ще звечора, після 21:30, росіяни відкривали вогонь із автоматів по прикордонню Зноб-Новгородської громади. Усього було 22 постріли. Без наслідків.

Решта ночі минула спокійно.

А от зранку, о 7:30 російські військові із мінометів обстріляли Хотінську громаду.

І близько 8:00, ворог ударив із мінометів по прикордонному селу Білопільської громади (20 «прильотів»).

На цю мить відомо про пошкоджені електроопори, гараж та сарай. Деталі уточнюються.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21:30 14 листопада 2022

143 ворожих снарядів, мін та ракет вибухнули на прикордонні Сумської області. Впродовж дня росіяни обстріляли сім громад. Є зруйновані будинків та поранені місцеві мешканці.

Від самого ранку ворог вдарив по критичній інфраструктурі області із САУ. Пошкоджені виробничі приміщення. Троє працівників поранені, нині в лікарні.

Краснопільська громада: близько 10:00 одне з сіл російські військові обстріляли з артилерії. Було 17 «прильотів». Об 11:00 продовжили бити по іншому селу з мінометів та РСЗВ (разом 10 вибухів). Після 12 години скинули вибухівку типу ВОГ із безпілотника. І майже одразу почали гатити по прикордонню із САУ (10 «прильотів»). У всіх випадках обійшлося без руйнувань.

По Середино-Будській громаді ворог вів обстріл із реактивних систем залпового вогню (8 «прильотів»). А згодом скерував з гелікоптеру 6 ракет типу НУРС на будинки місцевих. Пошкоджені дві оселі мирних мешканців, магазин і газогін. Без жертв.

Юнаківську громаду за день двічі ворог обстріляв із САУ. Загалом будо 37 вибухів у прикордонних селах. Частково зруйновані 9 будинків місцевих мешканців та постраждало авто.

По Зноб-Новгородській громаді ворог відкривав вогонь із автоматів.

Хотінська громада: з території росії був мінометний обстріл прикордоння. 23 вибухи на нашій території. Наслідки уточнюються.

По Миропільській громаді працювали ворожі САУ (8 «прильотів»). Попередньо, без наслідків.

Дякую нашим захисникам та захисницям!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9412-rosiyani-vdarili-raketami-ta-skinuli-vibukhivki-iz-golikoptera-na-gromadu-sumshchini

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.