ОЛЕГ ЄРЬОМІН, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

ОХТИРСЬКА МІСЬКА РАДА ПОВІДОМЛЯЄ:

«Сумні вісті з фронту: загинув боєць з Охтирки ОЛЕГ ЄРЬОМІН.

У боротьбі з окупантом на фронті поклав життя за майбутнє України молодший сержант, командир 1 розвідувального відділення розвідувального взводу військової частини А1939 – ОЛЕГ ЄРЬОМІН 1989 р.н.. Виконуючи бойове завдання, отримав осколкове поранення, несумісне з життям.

У скорботі та молитві низько схиляємо голови, вшановуючи пам’ять вірного сина України.

Висловлюємо найщиріші співчуття родині Героя, всім рідним та близьким Олега.

Вічна пам'ять, вдячність і слава захиснику України!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9407-yaroslav-odarchenko-heroy-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.