Погода на СУМЩИНІ з 12 по 16 листопада 2022 року: мокрий сніг наближається…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9394-pohoda-na-sumshchyni-10-ta-11-lystopada-2022-roku-tepla-perevazhno-bez-istotnykh-opadiv-pohoda

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», на вихідних на Сумщині ще збережеться тепла , переважно суха погода. На початку нового тижня, через вторгнення холодного повітря з півночі відбутеться суттєве зниження температури вночі до -5°, вдень стовпчики термометрів коливатимуться близько 0°, в середу вдень місцями можливі невеликі опади у вигляді дощу з мокрим снігом.

12 листопада 2022 року буде хмарно з проясненнями, без опадів, вночі та вранці в південній половині області туман. Вітер південно-західний сягатиме 5-10 м/с. Температура вночі складатиме +2..+7°, вдень +6..+11°.

13 листопада 2022 року очікується мінлива хмарність, без опадів, вночі та вранці місцями туман. Вітер північно-західний, 3-8 м/с. Температура вночі складатиме +3..+8°, вдень +7..+12°.

14 листопада 2022 року передбачається мінлива хмарність, без опадів. Вітер північно-західний сягатиме 5-10 м/с. Температура вночі складе 0..+5°, вдень +3..+8°.

15 листопада 2022 року буде мінлива хмарність, без опадів. Вітер південно-східний сягатиме , 5-10 м/с. Температура вночі складатиме 0..-5°, вдень -2..+3°.

16 листопада 2022 року: мінлива хмарність, вночі без опадів, вдень місцями невеликий дощ з мокрим снігом. Вітер південно-східний сягатиме 5-10 м/с. Температура вночі складатиме 0..-5°, вдень -2..+3°.

Світлина ІВАНА ЖИТНИКА.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.