Росіяни двічі поспіль з мінометів обстріляли громаду на СУМЩИНІ...

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21:00 10 листопада 2022

Протягом дня росіяни двічі обстріляли Хотінську громаду. О 14:10 був перший мінометний обстріл прикордоння. 42 вибухи пролунали на нашій території. Вдруге по цьому ж селу армійці рф відкрили вогонь з мінометів після 16:30. Ще 7 «прильотів».

На щастя, без людських жертв та руйнувань.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9:00 11 листопада 2022

Ніч минула без ворожих обстрілів.

Дякую нашим захисникам і захисницям!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9398-khto-prodovzhuie-rozkhytuvaty-sytuatsiiu-na-terytorii-prykordonnoi-sumshchyny

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.