Хто продовжує розхитувати ситуацію на території прикордонної СУМЩИНИ?

Спочатку (начебто) був лист-звернення ЄВГЕНІЯ ХОМЕНКА до одного з відомих «діячів» на СУМЩИНІ. щоб не рекламувати його – прізвища не будемо називати.

Так от – ЄВГЕНІЙ ХОМЕНКО, директор ДПТНЗ «Синівський професійний аграрний ліцей», нині військовослужбовець, начебто звертався до нього, щоб він захистив його від, м’яко кажучи, групи народного депутата України по Роменському мажоритарному округу №161 МАКСИМА ГУЗЕНКА, якого підтримують правоохоронці області. І от вони «запресували» автора начебто листа-звернення.

Коли читаєш цього листа, здається, що його писала людина, яка не є директором навчального закладу, а має освітню межу і свідомість на рівні людини, яка навіть і ЗОШ не закінчила.

Адже, як пояснюється в листі – «група» мала самочинно змінити голову міста РОМНИ (нагадаємо, що голова обирається виборцями, а не призначається ), змінити голову Сумської обласної ради, до слова, який теж не призначається, (а обирається депутатами ради ), і т.д., і т.п.

Тому відразу ж такий лист викликав сумнів щодо його достовірності. Проте він був направлений до владних та правоохоронних інстанції.

І цей сумнів підтвердив ЄВГЕНІЙ ХОМЕНКО. На початку жовтня він отримав поранення, і перебував у тяжкому стані з травмою голови.

А тепер досить суттєво: в середині жовтня було написано цього листа, і розіслано до правоохоронних органів в кінці жовтня – на початку листопада.

Коли ЄВГЕНІЙ ХОМЕНКО приїхав до області, вперше почув про цей лист, і вже написав пояснення до правоохоронних органів.

І про такий факт: «правдоборці» так поспішали, що листа підписали не ЄВГЕНІЙ ХОМЕНКО, а ЄВГЕН ХОМЕНКО, про що у свому справжньому зверненні написав ЄВГЕНІЙ ХОМЕНКО.

Можливо, не потрібно б і загострювати уваги на фальшивому листі таких же фальшивих (чи фальшивого) автора, але…

СУМСЬКА ОБЛАСТЬ розташована поруч із росією. Вона вже пережила рашистську окупацію. Щодоби нині відбуваються жахливі її обстріли...

Всі ті, хто згаданий у фальшивому листі люди, є відомими в області. Вони теж причетні до захисту СУМЩИНИ.

ЄВГЕНІЮ ХОМЕНКУ, військовослужбовцю, після поранення потрібно мати і спокій, і реабілітацію.

Та чи потрібно цим перейматися тому, хто готував фальшивку? Мабуть, що ні… Для нього головне, щоб на і так неспокійній СУМЩИНІ, ще було неспокійніше…

Можливо, правоохоронцям слід серйозно зайнятися цими фальшивими (чи фальшивим) авторами, які продовжують розхитувати ситуацію на прикордонній СУМЩИНІ?

І ще про таке. Матеріал про листа-фальшивку дуже швидко опублікували сторінки в Фейсбуці, які контролюються ВІКТОРОМ ЛАДУХОЮ, головою міста БУРИНЬ. А сам він нині перебуває під підозрою в колаборантизмі...

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/podiyi/9357-chy-sudytymut-viktora-ladukhu-miskoho-holovu-buryni-za-kolaborantyzm

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) неодноразово розповідав про добрі справи МАКСИМА ГУЗЕНКА, депутата Верховної Ради України по РОМЕНСЬКОМУ мажоритарному виборчому округу № 161 від партії «Слуга народу».

До складу округу входять Буринщина, Липоводолинщина, Недригайлівщина, частина Конотопщини, Роменщина та місто Ромни.

БіЖ також детально на своїх сторінках розповідав про ремонт дороги Т-19-10, яка пролягає територією КОНОТОПСЬКОГО РАЙОНУ. І ремонт її відбувся завдяки і зусиллям народного депутата МАКСИМА ГУЗЕНКА.

ДЕТАЛЬНО ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/ekonomika/6695-burynska-miska-rada-taky-ne-prychetna-do-remontu-dorohy-t-19-10-konotop-buryn-chumakove

МАКСИМ ГУЗЕНКО також посприяв ремонту дороги Т-19-10 в об'їзд зруйнованого мосту через річку СЕЙМ на дорозі Р44 Суми-Путивль-Глухів, який тікаючи із СУМЩИНИ весною нинішнього року, зруйнували російські окупанти…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/ekonomika/8765-maksym-huzenko-narodnyi-deputat-urainy-spryiaie-remontu-dorohy-t-19-10-v-obizd-zruinovanoho-mostu-cherez-richku-seym-na-dorozi-r44-sumy-putyvl-hlukhiv

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.