Рашисти використовують запалювальні боєприпаси під час обстрілів та скидають вибухівки з безпілотників на територію СУМЩИНИ…

Запалювальні боєприпаси використали росіяни під час обстрілу Есманьської громади. По одному з прикордонних сіл вдарили 20 разів із реактивної системи залпового вогню. Внаслідок цього обстрілу загорілося поле з кукурудзою. Люди, на щастя, не постраждали. Деталі щодо пошкоджень уточнюються…

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21:00 9 листопада 2022

190 снарядів та мін за день спрямували росіяни на прикордоння Сумщини. Зокрема, під обстрілами опинилися такі громади:

Зноб-Новгородська громада: об 11:30 по околицям одного із сіл російські військові стріляли із мінометів. Було 8 вибухів. Без наслідків.

Хотінська громада: під обстрілами були два прикордонні села. Близько 12:00 ворог вів вогонь із САУ (6 «прильотів»). І майже одночасно випустив по іншому селу 42 снаряди. Дивом ніхто не постраждав.

Краснопільська громада: о 13:30 ворог скинув вибухівку з безпілотника. Також в цей час зафіксовано 58 «прильотів» із АГС з боку росії. Ще одну вибухівку типу ВОГ росіяни скинули з безпілотника на сусіднє прикордонне село. Без руйнувань.

Есманьська громада: близько 14:00 армійці рф обстріляли одночасно два села. По одному випустили 20 снарядів із реактивної системи залпового вогню. Використали при цьому запалювальні боєприпаси. Внаслідок чого загорілося поле з кукурудзою. По іншому населеному пункту було 15 «прильотів» із РСЗВ.

По Миропільській громаді ворог стріляв із мінометів. Було 15 вибухів. І ще три «прильоти» із САУ. Без руйнувань.

Шалигинську громаду росіяни обстріляли теж із мінометів. Зафіксовано 10 «прильотів». Руйнувань немає.

Середино-Будська громада теж потерпала від мінометного обстрілу з росії. 8 вибухів було, але без наслідків.

Дякую нашим захисникам і захисницям!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9395-u-nebi-nad-sumshchynoyu-zi-striletskoi-zbroi-zbyly-vorozhyi-bezpilotnyk

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.