Росіяни скинули вибухівку із безпілотника на громаду СУМЩИНИ…

Ворог спрямував на прикордоння 59 мін та снарядів. Під обстрілами були Краснопільська, Білопільська, Зноб-Новгородська, Великописарівська та Миропільська громади…

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9:00 9 листопада 2022.

Минула ніч була без ворожих обстрілів. Але ще звечора, ближче до 23:00, росіяни із мінометів обстріляли Середино-Будську громаду. Було 8 вибухів. Наслідки уточнюються.

Сумщина Ситуація на прикордонні станом на 21:00 8 листопада 2022.

За сьогодні ворог спрямував на прикордоння 59 мін та снарядів. Під обстрілами були Краснопільська, Білопільська, Зноб-Новгородська, Великописарівська та Миропільська громади.

Краснопільська громада: о 10:20 на одне із прикордонних сіл армійці рф скинули вибухівку з безпілотника. А по іншому населеному пункту громади близько 14:00 росіяни одночасно вдарили із САУ (2 «прильоти») та мінометів (14 “прильотів»). На щастя, без руйнувань.

По Великописарівській громаді ворог гатив із мінометів. Було 3 вибухи на нашій території. Без руйнувань.

По Зноб-Новгородській громаді росіяни теж стріляли із мінометів (8 «прильотів»). Без руйнувань.

Білопільська громада: тут росіяни задіяли артилерію. Було 20 вибухів на околицях прикордонного села. Пошкоджені електроопори. Село без світла - працює аварійна бригада.

По Миропільській громаді ворог стріляв із мінометів (11 «прильотів»). Без руйнувань.

Дякую нашим захисникам і захисницям!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9389-rosiiany-obstriliuiut-hromady-sumshchyny-iz-sau-ta-minometiv-ie-poshkodzhennia-infrastrukturnykh-obiektiv

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.