ІГОР ГРОБОВ, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ: його поховали в РОМНАХ

ОЛЕГ СТОГНІЙ, міський голова РОМНІВ, повідомив:

«І знову сумна звістка прилетіла в Роменську громаду цими похмурими осінніми днями.

4 жовтня 2022 року, виконуючи бойове завдання, вірний військовій присязі, загинув український захисник Ігор Гробов.

Жорстока війна безжально забрала молодого, сповненого енергії та любові до Батьківщини воїна.

Ігор без вагань став на захист суверенітету і незалежності рідної держави та віддав найцінніше - своє життя за мирне небо, спокій та майбутнє України.

Церемонія прощання із загиблим Героєм відбудеться 8 листопада о 12.00 на Алеї Слави.

Пам’ять про захисника України вже назавжди викарбувана на скрижалях боротьби українського народу.

Вічна слава та шана Герою!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9383-dmytro-shpak-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.