ІГОР ВЕКЛЕНКО, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

РОМЕНСЬКА МІСЬКА РАДА ПОВІДОМИЛА:

«Сумна звістка з фронту знову охопила Роменську громаду… За свободу рідної країни, за її вільне світле майбутнє загинув український воїн, старший сержант Ігор Векленко.

9 вересня 2022 року у передмісті Лиману Донецької області, при веденні наступальних (штурмових) дій, під час стрілецького бою обірвався життєвий шлях відважного захисника.

Непоправна втрата для громади та всієї країни. Ворог забрав життя воїна, який мав чисте серце та совість, тверді принципи та чітку позицією про вільну незалежну українську державу!

8 листопада Роменська громада проведе в останню путь героя Ігоря Векленка.

Прощання із захисником України розпочнеться об 11:00 у Всіхсвятській церкві (вул. Дудіна).

О 12:00 відбудеться міська церемонія прощання на Алеї Слави.

Щирі співчуття рідним і близьким. Низький уклін українському захиснику за мужність та саможертовність! Герої не вмирають! Вони живуть у пам’яті нашій та всього українського народу, у серці кожного!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9383-dmytro-shpak-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.